fbpx

MEIST

Kõige olulisem meie kohta

Meie õlid on Baltimaades tuntud kui „õlipioneerid“, Belgia päritolu Risso rapsiõli ilmus poelettidele 1993. aastal. Alates 2021. aastast muutis Risso Baltimaades oma kaubamärki – edaspidi leiab neid poelettidelt Amphora nime all.

Amphora on maitsev õli hõlpsasti kasutatavas pudelis. Selle kergesti äratuntavat punast etiketti on esimesest hetkest alates hinnanud ka ostjad. Kaubamärgi nime muutumine ei ole seda mõjutanud.

Aja möödudes on meie õlidega üles kasvanud uus põlvkond koduperenaisi ja õlid on muutunud kohaliku köögikultuuri lahutamatuks osaks.

Õlid tagavad alati parima kvaliteedi ja uuenduslikkuse.

Amphora õlisid toodetakse rahvusvahelise kontserni Cargill Inc. tiiva all. Cargill on üks maailma suurimaid perefirmasid, mis on tegutsenud juba alates 1865. aastast.

Ettevõttes Cargill Inc. töötab enam kui 60 riigis üle kogu maailma umbes 130 000 töötajat. Üks Cargilli toidutööstusharudest on pudeliõli tootev õlitehas Belgias. Oma kuue kõrgeimatele ohutus- ja kvaliteedistandarditele vastava tehasega Belgias, Saksamaal ja Hispaanias on see tootja toiduõlide kategoorias Euroopa liider.

Cargilli pudeliõli tootmisharu investeerib pidevalt arendustöösse, et luua uuenduslikke tooteid, mis muudavad igapäevase köögis toimetamise kunstiks.

Eestis on Cargill valinud juba mitmeid aastaid oma peamiseks turustajaks Sanitex OÜ, kes tagab õlide kättesaadavuse Eesti elanikele üle kogu riigi.”